Yalıhüyük İlçe Jandarma Komutanımız Jandarma Teğmen Şefik Cerem'i 07 Şubat 2024 tarihinde Konya Şube Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Süleyman Ege ve Ahırlı İlçemizden Şehit Ulaştırma Er Samet Bütün'ün muhterem babası ve Konya Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Şevket Bütün ile birlikte makamında ziyaret ettik.
Sayın Komutanımıza nazik evsahipliği nedeni ile teşekkür eder çalışmalarında üstün başarılar dileriz.